3-5 września 2021 zapraszamy na 11. edycję Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa – największego i najstarszego festiwalu piwa rzemieślniczego w Polsce i jednego z największych w Europie.

Jesteś miłośnikiem piwa? Poszukujesz nowych smaków?
Fascynuje Cię piwowarstwo i podróże piwnymi szlakami?
Zapraszamy na Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa!
Podczas trzech festiwalowych dni uczestnicy mogą wybierać spośród setek starannie wyselekcjonowanych piw lanych oraz równie wielu butelkowych pochodzących z małych i średnich browarów polskich, niemieckich, czeskich, belgijskich… i nie tylko.
Festiwal to również święto piwowarów domowych, tych doświadczonych i dopiero zaczynających swoją przygodę z samodzielnym warzeniem piwa. Wrocławskie Warsztaty Piwowarskie, które towarzyszą Festiwalowi to okazja do udziału w szkoleniach, wykładach, do wymiany doświadczeń. To często też inspiracja do przekucia hobby w swój własny browar!
A jeśli marzą Ci się podróże szlakami piwnymi i chcesz odwiedzić najciekawsze miejsca związane z piwem, historią browarnictwa w Polsce i Europie, zapraszamy do festiwalowej Strefy Turystyki Piwnej. W jednym miejscu znajdziesz oferty miejsc, w których piwo gra rolę główną: muzeów, browarów oferujących zwiedzanie, browarów restauracyjnych z oryginalną kuchnią, wyjątkowych pubów czy…. piwnych SPA.
Spotkajmy się w pięknym Wrocławiu, na 11. Wrocławskim Festiwalu Dobrego Piwa.