Jesteśmy firmą z Polskim Kapitałem

Polski Kapitał to swego rodzaju znak jakości, gwarantujący polskie pochodzenie produktu oznaczonego tym godłem. Znak „Polski Kapitał” podkreśla lokalność usługi lub produktu oraz jest łatwym do odczytania symbolem przez konsumenta w obecnym pędzącym świecie. Wybierając produkt lub usługę ze znakiem Polski Kapitał, inwestujesz w polską firmę, a co za tym idzie wspierasz polską gospodarkę i tworzysz miejsca pracy w naszym kraju.

The Best Innovation Hotel Meeting 2018

19 kwitania 2018r. Avios 4 Hotels uczestniczyło w Hotel Meeting.

To cykliczna konferencja, podczas której eksperci i praktycy branży hotelarskiej mają okazję, by wymienić się wiedzą i doświadczeniem oraz dyskutować na ważne, zawodowe tematy. To również doskonała okazja do zdobycia nowych kontaktów biznesowych w ramach Business Speed Dating – ekspresowych spotkań hotelarzy i dostawców produktów/usług dla branży HoReCa.

Eksperci z branży hotelowej wyróżnili Interaktywny system Multimedialny Avios 4 Hotel w Kategorii THE BEST INNOVATION. Jesteśmy dumni, zwłaszcza dlatego, że jako jedyni w tej kategorii zostaliśmy wyróżnieni j spośród innych dostawców systemów hotelowych.

Gryf 2017

Najważniejsza, najbardziej prestiżowa nagroda za produkt roku jest nasza! KORBANK S.A. otrzymał GRYFa za system platformy cyfrowej AVIOS bazujący na linii dekoderów KORBOX z systemem IoT HOMS! Gryf jest z nami!

Kike innowator 2016

Nasza firma została nagrodzona za konsekwentny rozwój zarówno platformy AVIOS, jak i nowych produków adresowanych do odbiorców końcowych usług IPTV, w szczególności produkt KORBOX Smart Screen. Konkurs „KIKE Innowator” to nagroda przyznawana dla najbardziej innowacyjnej firmy członkowskiej KIKE. Założeniem konkursu jest wyłonienie najciekawszego projektu, który może stać się wzorem i inspiracją dla innych przedsiębiorstw, podniesienie poziomu usług wprowadzanych przez firmy zrzeszone w KIKE, a także promocja dobrych praktyk oraz zachęcenie firm członkowskich zrzeszonych w Izbie do poszukiwania nowych innowacyjnych rozwiązań.

Diamenty Forbes 2016

Po raz drugi zostaliśmy wyróżnieni w rankingu Diamentów Forbes 2016 w kategorii firm o poziomie przychodów od 5 do 50mln PLN w województwie dolnośląskim i zajmujemy dumną 24 pozycję. KLIK

Gepard Biznesu 2016

30.12.2016r. otrzymaliśmy wyróżnienie Geparda Biznesu za wzrost dynamiki wartości rynkowej od marca 2014 do marca 2016 w proc. która wyniosła 135,3.

Oficjalny partner Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016

Niezwykle miło nam poinformować, że firma KORBANK jest oficjalnym partnerem Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Czujemy się dumni z Wrocławia, a także z radością obserwujemy, jak nasze miasto zyskuje coraz większą popularność.

Gazela Biznesu 2016

Trzecia z rzędu Gazela Biznesu dla Korbank S.A.
31 stycznia 2017r. we Wrocławiu podczas XVII Edycji Rankingu Gazele Biznesu 2016 Korbank S.A. otrzymał tytuł: GAZELI BIZNESU oraz wstąpił do elitarnego klubu „Pulsu Biznesu” grona najdynamiczniej rozwijających się firm Dolnego Śląska.

Gazela Biznesu 2015

27 stycznia 2016 roku  podczas XVI Edycji Rankingu Gazele Biznesu, która odbyła się we Wrocławiu Korbank S.A. otrzymał tytuł: GAZELI BIZNESU oraz wstąpił do elitarnego klubu „Pulsu Biznesu” grona najdynamiczniej rozwijających się firm Dolnego Śląska.

Diamenty Forbes 2015

KORBANK S.A. znalazł się w gronie „Diamentów Forbesa 2015” – przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. Dolnośląska gala odbyła się we wrocławskim hotelu Monopol. W województwie dolnośląskim uhonorowanych tytułem „Diament Forbesa” zostało 145 firm. Pełną listę laureatów z województwa dolnośląskiego można znaleźć pod linkiem: KLIK

Gazela Biznesu 2014

Podczas XV Edycji Rankingu Gazele Biznesu 2014 Korbank S.A. otrzymał tytuł: GAZELI BIZNESU oraz wstąpił do elitarnego klubu „Pulsu Biznesu” grona najdynamiczniej rozwijających się firm Dolnego Śląska.

Podziękowanie od KIX

Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej dziękuje firmie Korbank S.A. za uczestnictwo w węźle Wymiany Ruchu KIX.

Debiut na rynku NewConnect

15 lutego 2011 roku Korbank S.A. na parkiecie rynku NewConnect. Jest to 22. debiut w tym roku oraz 206 spółka notowana na alternatywnym rynku akcji GPW.