Paweł Paluchowski, Wiceprezes Zarządu KORBANK SA, gościem panelu 365 Timing Economic Congress we Wrocławiu! Zapraszamy dziś na transmisję live o godzinie 14.00!

„365 Timing Economic Congress to koncepcja całościowego podejścia do zagadnień czasu w procesach społeczno-gospodarczych z uwzględnieniem potrzeb jednostki, biznesu, ale też społeczeństwa i państwa. Wszechobecne ekonomizacja i finansalizacja w procesach gospodarczych same w sobie już nie są wystarczające, rośnie znaczenie właściwego miejsca i czasu w osiąganiu celów.

Wydarzenie organizowane wspólnie przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu i Dolnośląski Fundusz Rozwoju jest znakomitą okazją do zastanowienia się nad tym, jaką drogą podąża nasza gospodarka, a także inne gospodarki naszego regionu, Europy i Świata.

W tym roku będziemy mówić o megatrendach w perspektywie gospodarczej do 2035 roku. O nowych dziedzinach gospodarki, narastającej innowacyjności, wypieraniu tradycyjnych sektorów przez nowe, których jeszcze dzisiaj nie potrafimy przewidzieć. O rozwoju świata internetowego. O wyzwaniach ekologicznych i społecznych. Będziemy także dyskutowali o miejscu człowieka we współczesnej gospodarce. Jak postęp techniczny zmienia społeczeństwa? Co zamiast ekonomii dzielenia się? Jak wpływają oczekiwania ludzi na politykę państwa?”.

Odnośniki do bezpłatnych streamów poniżej. Zapraszamy!