Pracownik biurowy ds. Aneksów

Opis stanowiska:

  • podpisywanie aneksów przedłużających umowę
  • profesjonalna obsługa obecnych klientów
  • możliwość podpisywania aneksów za pomocą: social media, chatu, telefonu, maila oraz komunikatorów

Oferujemy:

  •  praca w centrum Wrocławia
  • różne opcje zatrudnienia do wyboru, w tym umowa o pracę (po okresie próbnym)
  • elastyczny czas pracy
  • grafik ustalany z Managerem (opcja dla studentów)
  • dofinansowanie do Karty Multisport
  • niekorporacyjna atmosfera (pokoje a nie boxy – w pokoju max 4 osoby)
  • gotową baza Klientów
  • dobry produkt i usługi, które są pożądane na rynku
  • możliwość zdobycia doświadczenia w marketingu
  • szkolenia wewnętrzne

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: samanta.zarebska@korbank.pl

Dołącz do naszego zadowolonego zespołu !

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Rozbudowa działu sprzedaży w segmencie B2B – etap II

Grupa kapitałowa KORBANK S.A. – jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych na Dolnym Śląsku – w ramach realizacji projektu „rozbudowa działu sprzedaży w segmencie B2B – etap II” poszukuje pracowników do ww. działu.
Praca polega na kontakcie z kluczowymi Klientami firmy oraz zarządzaniu poszczególnymi produktami, a także na obsłudze posprzedażowej Klientów. Szukamy osób do stałej współpracy. NIE JEST TO AKWIZYCJA!

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż rozpoznawalnego produktu wysokiej jakości (usługi telekomunikacyjne, największa światłowodowa sieć we Wrocławiu)
  • budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z Klientami w segmencie B2B.
  • zawieranie umów handlowych
  • obsługa posprzedażowa Klientów
  • badanie potrzeb Klientów i doradztwo

Nasze oczekiwania:

  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • znajomość pakietu Office
  • wysoka kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • podstawowa wiedza z zakresu Internetu/komputerów
  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów na rynku B2B, preferowane doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
  • znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Nasza oferta:

  • praca w dynamicznie rozwijającym się zespole, u jednego z największych operatorów telekomunikacyjnych na Dolnym Śląsku
  • stałe zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet socjalny (multisport, prywatna opieka medyczna)
  • niezbędne narzędzia do pracy

Aplikację zawierającą co najmniej CV prosimy kierować mailowo na adres: rekrutacja@korbank.pl. W cv prosimy umieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Front-end Developer (Programista)

NIEKORPORACYJNA firma programistyczna poszukuje kreatywnych i ambitnych programistów do nowego projektu. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne formy współpracy i pracę w małych pomieszczeniach (NIE Open Space). W zamian chcielibyśmy otrzymać solidną pracę i zaangażowanie w projekt. Szczegóły poniżej.

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/-y za:

  • Tworzenie interfejsu użytkownika aplikacji mobilnych oraz serwisów internetowych.
  • Programowanie interaktywnych elementów interfejsu użytkownika w JavaScript
  • Rozwój wewnętrznych bibliotek i narzędzi używanych w procesie wytwarzania oprogramowania
  • Ścisłą współpracę z Koordynatorem projektu oraz innymi członkami zespołu

Chcielibyśmy, abyś posiadał:

  • Bardzo dobrą znajomość technologii JavaScript, HTML5, CSS;
  • Znajomość bibliotek jQuery, AngularJS;

Dodatkowo byłoby dobrze, aby charaktreryzowały Cię:

  • Samodzielność, komunikatywność, analityczne podejście do problemów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w korzystaniu z mechanizmów AJAX/CORS, JSON, REST, WebSocket

W zamian możemy Ci zaoferować:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, multisport)
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Pracę w niewielkich pomieszczeniach (NIE tzw. „Open Space”)
  • Styczność z najnowszymi technologiami
  • Elastyczne formy współpracy
  • Zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania
  • Możliwość istotnego wpływu na projekt (własne pomysły mile widziane!)
  • Luźny dress-code

CV i (opcjonalnie) list motywacyjny prosimy przesłać na adres mailowy: rekrutacja/ad/korbank.pl do dnia 31 marca 2016 r. W tytule maila prosimy o podanie numeru: KOR/RES/PRO/HTM/1. Odpowiemy na wybrane ogłoszenia. Prosimy o dołączenie w dokumentach zgody na wykorzystanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzebniezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danychosobowych( Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).