Szkolenie online z obsługi platformy LNU.

W ramach współpracy z Ligą Niezwykłych Umysłów zapraszamy, w szczególności nauczycieli informatyki na szkolenie online z obsługi platformy Liga Niezwykłych Umysłów.

Platforma LNU jest profesjonalnym narzędziem do nauki programowania. Zawiera kursy programowania i obsługi baz danych w językach C++, Python, Java i SQL. Dzięki zawartej w niej wiedzy, automatycznej i natychmiastowej ocenie rozwiązań użytkowników oraz dostępie do pomocy konsultantów, doskonale wspomaga pracę nauczycieli Informatyki w części dotyczącej nauki programowania, zarówno w czasie zajęć stacjonarnych, zajęć prowadzonych online jak i w ramach samodzielnej pracy uczniów. Platforma zawiera narzędzie dla nauczyciela, m.in. statystyki pracy uczniów i rozwiązania zadań. Praca z platformą nie wymaga od nauczyciela wiedzy z zakresu programowania. Znajomość podstaw jest oczywiście mile widzianym bonusem ?

Platforma zawiera także dedykowany szkołom, oparty o podstawę programową przedmiotu Informatyka, kurs: „Zadania z Pythona szkół”. W okresie zamknięcia szkół, producent platformy – Soft Power sp. z o. o., – postanowił o zawieszeniu wszelkich limitów dla uczniów na dostęp do tego kursu. Oznacza to, że możecie Państwo wykorzystywać platformę do codziennej pracy ze wszystkimi uczniami.

UWAGA: nauczyciel korzystając z platformy ma dostęp do informacji: o aktualnie zalogowanych uczniach, o dokładnym czasie ostatniego logowania każdego z uczniów, o dokładnym czasie rozwiązania poszczególnych zadań przez każdego z uczniów.

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego na szkolenie, prosimy o zarejestrowanie bezpłatnego konta na platformie LNU przez stronę: https://edukacja.lnu.org.pl/

Instrukcja rejestracji konta do pobrania tutaj: Pobierz

Jeżeli jesteście naszym klientem oraz jesteście zainteresowani dodatkowym rabatem dla szkół (szczegóły TUTAJ), skontaktujcie się z nami mailowo: info@korbank.pl

  Imię i nazwisko nauczyciela *

  Email *

  Telefon

  Pełna nazwa zgłaszanej szkoły *

  Miejscowość lokalizacji szkoły *

  Numer konta na platformie: LNU ID *

  Wybierz termin 60-minutowego szkolenia online z obsługi platformy: *

  wtorek, 5 maja, godz. 12.00wtorek, 5 maja, godz. 14.00wtorek, 12 maja, godz. 12.00wtorek, 12 maja, godz. 14.00wtorek, 19 maja, godz. 12.00wtorek, 19 maja, godz. 14.00

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rejestracji konta na platformie oraz w celach informacyjnych związanych z obsługą platformy i szkoleniami dotyczącymi platformy, przez Soft Power sp. z o. o., ul. Opolska 11-19, 52-010 Wrocław, NIP 8943062929, KRS 0000561255, REGON 361700953.

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez KORBANK *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez KORBANK S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 16K oraz Korbank Media Cyfrowe Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 16K w celach niezbędnych do realizacji umowy współpracy pomiędzy Soft Power sp. z o.o., a KORBANK S.A. oraz Korbank Media Cyfrowe Sp z o.o.

  Oświadczenie *
  Oświadczam, że jestem nauczycielem w wyżej wskazanej szkole i za zgodą dyrekcji szkoły będę opiekował/opiekowała się kontem szkolnym na platformie LNU.