Poznaj nas i nasze pasje

Paweł – Wiceprezes Zarządu 

Prywatnie mam dwie pasje: piwo i muzykę. Piwem zajmuje się już od 3 lat – warzę je, degustuje, wspólnie z drugim Pawłem (również naszym pracownikiem) prowadzę bloga piwnego (www.piwnyklub.pl). Drugą moją pasją jest muzyka, uwielbiam śpiewać, grać na gitarze oraz fortepianie. a także pisać teksty do własnych utworów.

Łukasz – Dyrektor ds. sprzedaży B2C

Największą moją pasją jest turystyka, w szczególności górska, którą uprawiam już od najmłodszych lat. Ponadto posiadam zamiłowanie do kuchni azjatyckiej, a w szczególności do sushi, które mógłbym jeść codziennie. Lubię uczyć się rzeczy niestandardowych, czego przykładem jest umiejętność żonglowania.

Jadzia – Specjalista ds. Obsługi Klienta

Podobnie jak Łukasz, uwielbiam piesze wycieczki po górach, które za każdym razem pozwalają mi odkrywać swoje piękno. Na szlaku mogłabym spędzić każdą wolną chwilę, niezależnie od pory roku. Olbrzymią dawkę adrenaliny dostarczają mi spływy kajakowe.

Szymon – Starszy programista

Interesuję się militariami oraz uwielbiam spędzać czas na łonie natury. Wraz z moimi znajomymi o podobnych zainteresowaniach, tworzymy grupę „Geckos”, dzięki której wspólnie rozwijamy swoje zainteresowania.