ZAMÓW PRZEZ DEKODER ZA JEDYNE 39,90 zł

Do gali pozostało :

Uwaga zmiana!

Mariusz Pudzianowski z nowym rywalem! Jay Silva wraca do KSW

Znany z niesamowitej trylogii z Michałem Materlą, Jay Silva (10-11-1, 6 KO, 2 Sub) na zaledwie 24 godziny przed galą KSW 40 w Dublinie został nowym przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego. Oryginalny przeciwnik Polaka nie został ostatecznie dopuszczony do walki przez irlandzką organizację Safe MMA.

Niegdyś walczący w kategorii do 84 kilogramów, były pretendent do pasa wagi średniej, Jay Silva w ostatniej chwili zastąpi Jamesa McSweeneya w walce wieczoru gali KSW 40. „Da Spyda Killa” znany jest przede wszystkim z trzech fenomenalnych pojedynków, które stoczył kilka lat temu z ówczesnym mistrzem wagi średniej, Michałem Materlą. Amerykanin był w stanie wygrać nawet jedno z to starć przez niezwykle widowiskowy nokaut. Teraz, 30 kilogramów cięższy Silva wejdzie do klatki z najsilniejszym człowiekiem świata w nowej dla siebie kategorii wagowej, w której chce walczyć w KSW.

Mariusz Pudzianowski (11-5, 5 KO, 2 Sub) przez lata dominował scenę zawodów strongman i dorobił się pięciu tytułów mistrza świata pomiędzy 2002 a 2008 rokiem. Postanowił jednak w końcu zostawić ciężary i zająć się MMA. W KSW stoczył już szesnaście pojedynków, a wygrał między innymi z tak uznanymi nazwiskami jak Oli Thompson, Sean McCorkle, Butterbean, Bob Sapp i Rolles Gracie Jr.

Na KSW 40 do klatki powróci najbardziej waleczny zawodnik KSW, Michał Materla, a jego przeciwnikiem będzie członek BOPE, Paulo Thiago. Kibice zobaczą również niezwykle wyczekiwany rewanż pomiędzy Mateuszem Gamrotem a Normanem Parkiem w starciu, którego stawką będzie pas wagi lekkiej. Po dwóch latach do klatki wejdzie były mistrz wagi lekkiej Maciej „Irokez” Jewtuszko, który skrzyżuje rękawice z Davidem Zawadą, a kartę otworzy pojedynek debiutujących w KSW Konrada Iwanowskiego z Paulem Lawrence’em. Pas wagi muszej w stariu z Marianą Morais bronić będzie „Violence Queen”, Ariane Lipski. Przed własną publicznością do klatki wejdzie także pionier irlandzkiej sceny MMA Chris Fields, który skrzyżuje rękawice z Michałem Fijałką. Naprzeciw siebie staną także Łukasz „Sasza” Chlewicki i Paul Redmond.

Dostęp do gali zamów poprzez dekoder Korbox. Transmisja dostępna będzie na kanale 555.

Karta walk:
Mariusz Pudzianowski vs Jay Silva
Mateusz Gamrot vs Norman Parke
Michał Materla vs Paulo Thiago
Ariane Lipski vs TBA
Maciej Jewtuszko vs Dawid Zawada
Michał Fijałka vs Chris Fields
Anzor Azhiev vs TBA
Łukasz Chlewicki vs Paul Redmond
Konrad Iwanowski vs Paul Lawrence

Regulamin promocji

    Regulamin Promocji KSW40 (plik PDF, 41kB)