Działaj z KORBANK!

Masz głowę pełną pomysłów, które chciałbyś zrealizować? Chciałbyś zorganizować jakieś wydarzenie dla lokalnej społeczności lub być może w Twojej najbliższej czegoś brakuje? Być może dopiero zaczynasz w branży marketingowej – pomożemy Ci rozwinąć Twoją firmę! Przejmij inicjatywę i działaj!

Głównym celem projektu jest aktywizowanie do kreatywnego działania dla lokalnej społeczności, budowania pomysłów oraz poprawie jakości życia w najbliższej okolicy.

Zasady projektu

Zgłoś nam swój pomysł wraz z budżetem na jego realizację i prześlij do naszej weryfikacji. W momencie uzyskania pozytywnej oceny (do 30 dni), w następnym kroku spotkasz się z naszą komisją, celem omówienia szczegółów działania, a także decyzji na temat pozyskania funduszy na jego realizację.

W programie udział mogą brać udział zarówno osoby indywidualne jak i firmy.

Jak wziąć udział w programie „Działaj z KORBANK”

W celu wzięcia udziału w projekcie należy zgłosić swój pomysł w poniższym formularzu.

Jak zgłosić się do projektu?

Przygotuj plan i zgłoś swój projekt w poniższym formularzu.

Formularz zgłoszeniowy

    [checkbox* checkbox-494 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KORBANK S.A. Nabycińska 19, Wrocław. Dane zbierane są w celu udziału w projekcie. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji celu.Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu. "]