Zacznij z nami swoją karierę!

Zdobądź pierwsze doświadczenia zawodowe w Korbanku. U nas masz możliwość zastosowania wiedzy zdobytej w trakcie studiów w realnym świecie biznesu.

U nas:

  • Będziesz docenianym i zachęcanym do niestandardowego myślenia
  • Masz okazję udziału w ciekawych projektach
  • Rozwiniesz swoje kompetencje oraz wykorzystasz wiedzę w praktyce

Praktykę w naszej firmie możesz odbyć zarówno w trakcie roku akademickiego, jak i podczas wakacji. Praktyka może trwać do kilku miesięcy. Jej termin jest uzależniony od zapotrzebowania danego działu oraz od czasu, jaki możesz na nią przeznaczyć. Praktyki w Korbanku są bezpłatne, za to doświadczenie – bezcenne. Jeżeli dobrze zaprezentujesz się podczas praktyk na pewno pomyślimy o Tobie podczas przyszłych rekrutacji.

Działy w których możesz odbyć praktyki:

  • Marketing
  • Sprzedaż
  • Programowanie
  • Administracja sieci

Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem praktyk, a wśród naszych aktualnych ogłoszeń nie znalazłeś oferty spełniającej Twoich oczekiwań, prześlij nam swoje CV korzystając z poniższego przycisku.

Co mówią nasi stażyści?

Rozpoczynając staż w Korbanku, poza wiedzą zdobytą w trakcie studiów, posiadałam znikome doświadczenie w marketingu. Wsparcie ze strony zespołu, przyjazna atmosfera przyczyniły się do szybkiego przyswojenia praktycznej wiedzy i nowych umiejętności. Podczas stażu miałam możliwość czynnego udziału w codziennych zadaniach działu marketingu, ale również mogłam wprowadzać w życie własne pomysły.

Magda – Specjalista ds. marketingu

Staż rozpocząłem jeszcze w trakcie studiów – elastyczne godziny pozwoliły mi pogodzić staż z nauką. Od samego początku bardzo dobrze poczułem się w zespole. W Korbanku doskonaliłem swoje umiejętności w zakresie programowania wysoko wydajnych aplikacji webowych.

Szymon – Starszy Programista