Poznaj lepiej naszą firmę

Jesteśmy wrocławską firmą

Cenimy sobie, że jesteśmy wrocławską firmą. Lokalność pozwala nam być bliżej Ciebie oraz lepiej poznać Twoje potrzeby.

Największy lokalny operator

Jesteśmy największym lokalnym operatorem telekomunikacyjnym we Wrocławiu. W zasięgu naszej sieci znajduje się ponad 40000 mieszkań, a długość światłowodów to ponad 500 km.

Nowoczesne dekodery Korbox

Dekodery tworzymy z myślą o ich użytkownikach i ich wymaganiach, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były innowacyjne i dostosowane do potrzeb użytkowników.

Bogata oferta kanałów dzięki platformie telewizyjnej Avios

Multimedialny system telewizji dostępny w jakości 4K. Do dyspozycji klientów oferuje ponad 220 kanałów.

Nasze wartości

Innowacyjność

Nowoczesność jest jednym z motywów przewodnich naszej firmy. Ciągły rozwój pozwala nam na tworzenie innowacyjnych produktów.

Satysfakcja klienta 

Klient jest dla nas najważniejszy. Dokładamy wszelkich starań, aby poznać i rozumieć potrzeby zarówno Klientów jak i współpracowników.

Lokalność 

Cenimy sobie, że jesteśmy wrocławską firma. Pozwala nam to być bliżej Was i dbać o wzajemne, pozytywne relacje.

Ciągłe doskonalenie

Wierzmy, że ciągły rozwój pozwoli nam się prężnie rozwijać na rynku. Doskonalimy zarówno swoje umiejętności, wiedzę, jak i procesy.

Poznaj nas i nasze pasje

Paweł – Wiceprezes Zarządu 

Prywatnie mam dwie pasje: piwo i muzykę. Piwem zajmuje się już od 3 lat – warzę je, degustuje, wspólnie z drugim Pawłem (również naszym pracownikiem) prowadzę piwny fanpage  (facebook.com/piwnyklub/). Drugą moją pasją jest muzyka, uwielbiam śpiewać, grać na gitarze oraz fortepianie. a także pisać teksty do własnych utworów.

Jadzia – Specjalista ds. Obsługi Klienta

Uwielbiam piesze wycieczki po górach, które za każdym razem pozwalają mi odkrywać swoje piękno. Na szlaku mogłabym spędzić każdą wolną chwilę, niezależnie od pory roku. Olbrzymią dawkę adrenaliny dostarczają mi spływy kajakowe.

Szymon – Starszy programista

Interesuję się militariami oraz uwielbiam spędzać czas na łonie natury. Wraz z moimi znajomymi o podobnych zainteresowaniach, tworzymy grupę “Geckos”, dzięki której wspólnie rozwijamy swoje zainteresowania.