Oferta dla stałych klientów 2018-06-18T12:27:57+02:00

W dniu 19.06.2018 Dział Aneksów czynny będzie w godz. 08:00 – 16:00

Jeśli jesteś już naszym Klientem – gratulujemy !

Możesz skorzystać ze specjalnych promocji przygotowanych dla naszych Stałych Klientów.
Nasz dział przedstawi aktualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.
Już dziś zadzwoń, napisz lub zostaw numer telefonu, a na pewno nie pożałujesz!

Chcę otrzymywać informację o aktualnych ofertach

Przykładowe promocje specjalne

Prędkość światła

Skorzystaj ze specjalnej oferty i zyskaj dwa razy szybszy Internet. Dodatkowo możliwość przetestowania transferu przez 3 dni za darmo. Oferta dla klientów posiadających Internet o prędkości poniżej 100 Mb/s.
Dopłata tylko 1,90 zł / miesięcznie (36 miesięcy);  2.90 zł / miesięcznie (na 24 miesiące) lub 4,90 zł / miesięcznie (czas nieokreślony)

Dobrze na okrągło

Podpisz umowę na 36 miesięcy i ciesz się wyjątkowo konkurencyjnymi warunkami! W ofercie atrakcyjne pakiety z telewizją cyfrową HD wraz z najnowocześniejszymi dekoderami Korbox posiadającymi m.in.: punkt dostępowy Wi-fi i LAN, funkcję nagrywarki, odtwarzanie filmów 4K, bramkę VOIP i wiele innych.

Przysługa sąsiedzka

Przeprowadzasz się? Sprawdź czy Korbank świadczy usługi na nowej lokalizacji i skorzystaj ze specjalnej Promocji. Poleć Korbank nowemu Najemcy mieszkania. Jeżeli podpisze umowę dostanie dwa razy szybszy transfer Internetu przez 3 miesiące, a Ty zyskasz miesiąc za złotówkę!

Poleć znajomemu

Jesteś zadowolony z naszych usług? Przyprowadź do nas swojego znajomego i obniż koszt swojego abonamentu. Jeżeli polecona przez Ciebie osoba zostanie naszym klientem, w przyszłym miesiącu będziesz się cieszył abonamentem za 1 zł.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, oferta ograniczona terytorialnie, oferta limitowana i ograniczona czasowo. Promocje nie są dostępne dla Klientów, którzy nie mają usług w firmie Korbank. Promocje nie łączą się.

Zapytaj o ofertę specjalną dla siebie

Zadzwoń

phone_ico 71 712 76 76

aneks@korbank.pl

lub

zostaw nam swój numer telefonu, oddzwonimy

Poznaj nasz zespół

Sylwia
Studentka filologii angielskiej i dusza artystyczna. Lubi rysować portrety, grać na pianinie, uczyć się języków obcych i poznawać nowych ludzi. W Korbanku ceni przyjazną atmosferę i profesjonalną kadrę. Powiedz Sylwii czego oczekujesz a idealnie dopasuje ofertę dla Ciebie.

Martyna
Wieczna optymistka. Lubi polskie filmy, książki popularno-naukowe, motocykle i sportową adrenaline. W pracy podoba jej się możliwość personalizacji ofert, nowoczesne technologie i profesjonalne szkolenia. Będzie jej miło, jeśli wśród promocji znajdziesz coś dla siebie

Samanta
Dyplomowany urzędnik. Interesuje się stosunkami międzynarodowymi, miękkim HRem i szerokopojętą ekologią. W Smart Contact Center stawia na nowoczesne rozwiązania, profesjonalizm i jakość obsługi. Przy przedłużaniu umowy możesz liczyć na fachowe doradztwo.