Oferta grupowa dla Osiedla Inspiracja

Szanowni Państwo, w związku ze zmianami związanymi z przetwarzaniem danych osobowych oraz wprowadzeniem nowego wzoru umowy został zaktualizowany regulamin promocji. Administratorem danych osobowych jest KORBANK Media Cyfrowe oraz Polska Telewizja Szerokopasmowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Nabycińskiej 19. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia umowy o świadczenie usług. Podane ceny uwzględniają zgody marketingowe. Zgoda udzielana jest przez Państwa podczas podpisania umowy. Zgoda może być w każdym czasie wycofana przez Abonenta. (szczegóły promocji dostępne w regulaminie).

Informacja z dnia 29.05: Szanowni Państwo, najmocniej przepraszamy za opóźnienia w podłączeniu usług. W momencie uzyskania szacowanego terminu podłączenia, niezwłocznie Państwa poinformujemy. 

Zamówienie:

Wybierz rodzaj usługi

Internet

Internet + Telewizja

Dzierżawa routera (opcjonalnie)

Dzierżawa dekodera SOIAV przy zamówienia pakietu - 1 zł miesięcznie

Adres instalacji

Miasto

Kod pocztowy

Ulica

Numer domu

Numer mieszkania

Dane zamawiającego

Imię i nazwisko

Numer telefonu

Numer dokumentu tożsamości

Pesel

Adres zameldowania

Adres email

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KORBANK Media Cyfrowe oraz Polska Telewizja Szerokopasmowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Nabycińskiej 19, zawartych w przesłanym przeze mnie formularzu, które są niezbędne do realizacji usługi telekomunikacyjnej. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia umowy o świadczenie usług.

Podane ceny uwzględniają zgody marketingowe (5zł). Zgoda udzielana jest przez Państwa podczas podpisania umowy. Zgoda może być w każdym czasie wycofana przez Abonenta. (szczegóły promocji dostępne w regulaminie).