>>Wspieramy pasje
Wspieramy pasje 2017-08-02T12:08:16+02:00

Opis projektu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z nas ma pasje, które chciałby realizować. W tym celu uruchomiliśmy specjalny projekt, który ma na celu ułatwić Wam realizację waszych pasji, zainteresowań, marzeń. Szczególnie zależy nam na osobach utalentowanych, mających niebanalne zainteresowania czy hobby, które chciałyby rozwijać. My dajemy Wam możliwość zdobycia dodatkowych środków na własne cele, Wy zrobicie resztę. Potrzebujesz dodatkowych środków na sprzęt fotograficzny? Chcesz zakupić gitarę? Stworzyć grę planszową? A może zdobyć szczyt Mount Everest?

Zasady projektu 

Wystarczy, że jesteś osobą, która pragnie realizować swoje pasje i zgłosisz się do naszego programu. Co miesiąc wybieramy osobę, której przekazujemy zgłoszony wcześniej przedmiot (o wartości do 300 zł) niezbędny do realizacji swoich pasji. Od Ciebie oczekujemy, że podzielisz się z nami wspomnieniami, do których przyczynił się ten projekt.

Jak zgłosić się do projektu?

W ramach programu możesz starać się o dofinansowanie swoich zainteresowań. Wystarczy, że wyślesz nam zgłoszenie poprzez poniższy formularz, a my co miesiąc wybierzemy osoby, którym pomożemy w realizacji ich pasji.

Zgłoś się!

Napisz, czego potrzebujesz

Możesz także wysłać nam załącznik obrazujący Twoje zainteresowania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do udziału w projekcie.

Zapoznałem się z regulaminem projektu.