Zacznij z nami swoją karierę!

Zdobądź pierwsze doświadczenia zawodowe w Korbanku. U nas masz możliwość zastosowania wiedzy zdobytej w trakcie studiów w realnym świecie biznesu.

U nas:

  • Będziesz docenianym i zachęcanym do niestandardowego myślenia
  • Masz okazję udziału w ciekawych projektach
  • Rozwiniesz swoje kompetencje oraz wykorzystasz wiedzę w praktyce

Praktykę w naszej firmie możesz odbyć zarówno w trakcie roku akademickiego, jak i podczas wakacji. Praktyka może trwać do kilku miesięcy. Jej termin jest uzależniony od zapotrzebowania danego działu oraz od czasu, jaki możesz na nią przeznaczyć.

Jeśli jesteś zainteresowany odbyciem praktyk, stażu lub podjęciem pracy w naszej firmie, a wśród naszych aktualnych ogłoszeń nie znalazłeś oferty spełniającej Twoich oczekiwań, prześlij nam swoje CV korzystając z poniższego przycisku.

Zostaw nam swoje CV

Co mówią nasi stażyści?

Rozpoczynając staż w Korbanku, poza wiedzą zdobytą w trakcie studiów, posiadałam znikome doświadczenie w marketingu. Wsparcie ze strony zespołu, przyjazna atmosfera przyczyniły się do szybkiego przyswojenia praktycznej wiedzy i nowych umiejętności. Podczas stażu miałam możliwość czynnego udziału w codziennych zadaniach działu marketingu, ale również mogłam wprowadzać w życie własne pomysły.

Magda – Specjalista ds. marketingu

Staż rozpocząłem jeszcze w trakcie studiów – elastyczne godziny pozwoliły mi pogodzić staż z nauką. Od samego początku bardzo dobrze poczułem się w zespole. W Korbanku doskonaliłem swoje umiejętności w zakresie programowania wysoko wydajnych aplikacji webowych.

Szymon – Starszy Programista