>>Podziel się swoim talentem
Podziel się swoim talentem 2017-04-12T12:39:21+02:00

Podziel się swoim talentem

Masz talent i chciałbyś podzielić się nim z innymi ludźmi?  Ten projekt jest właśnie dla Ciebie. Doceniamy Wasze zainteresowania i jeżeli kochacie to co robicie, pragniemy Wam  w tym pomóc. Dajemy Wam możliwość pojawienia się na tej stronie wśród utalentowanych kolegów i koleżanek. Śpiewasz? Uprawiasz sport? Masz inne niestandardowe zainteresowania? Podziel się tym razem z nami!

Zasady projektu 

Wystarczy, że jesteś osobą, która ma ciekawe hobby i wierzy, że zainteresuje nimi inne osoby.  Prześlij nam swoje zgłoszenie, opisz nam swoje zainteresowanie, może masz już swój kanał na yt, stronę, bloga?

Jak zgłosić się do projektu?

W ramach programu możesz starać się o to, aby pojawić się na tej stronie . Wystarczy, że wyślesz nam zgłoszenie poprzez poniższy formularz, a my zajmiemy się całą resztą.

Zgłoś się!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KORBANK S.A. Nabycińska 19, Wrocław. Dane zbierane są w celu udziału w projekcie. Każdy ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji celu.Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu.

Zapoznałem się z regulaminem projektu.